INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet lidhja?! Erik Fullani kapet MAT me vajzën e ish-deputetes shqiptare dhe FOTOT i shihni këtu!

Konfirmohet lidhja?! Erik Fullani kapet MAT me vajzën e ish-deputetes shqiptare dhe FOTOT i shihni këtu!

Publikuar më: 09:29 05-04-2019

Prej disa javësh është folur në mediat online dhe portale të ndryshme se djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani dhe vajza ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda janë në një lidhje, por janë munduar ta mbajnë sa më private.

Ishin postimet e të protagonistëve që na bënë të dyshojmë fillimisht pasi kanë vizituar të njëjtat vende, përfshi këtu edhe shatërvanin e famshëm “Fontana Di Trevi” ku shkojnë shumë çifte të dashuruar dhe në të njejtën kohë. Ndërkohë, një muaj më parë, aludimet u shtuan edhe më shumë, pasi dyshja u fotografua në një lokal duke festuar.

erik.jpg

int.jpg

 

Mirëpo, së fundmi, pas disa fotove të siguruara nga “iconstyle.al”, shihet fare qartë se Erik Fullani dhe Kejda kalojnë kohë në shoqërinë e njëri-tjetrit.  Ata janë parë në lokalin e Erikut, por nëse janë të lidhur apo shokë të mirë mbetet për t’u konfirmuar.

da.png

 

st.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0042178630828857