INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Top 10 Aplikacione për të Edituar Insta Stories

Top 10 Aplikacione për të Edituar Insta Stories

Publikuar më: 11:22 24-10-2018

Gjithkush po i çon storyt e tyre ne Instagram në një nivel tjetër! Po flasim per kolazhe, animacione, efekte të cilësisë së mirë, fonts të mirë, video dhe fotografi në të njëjtën kolzh, dhe shume efekte te tjera.

Ka kaq shumë mënyra të ndryshme për t'u bërë krijues me Stories Insta!

Ka edhe shumë aplikacione editimi per  Insta Story qe do t'ju vijne ne ndihme . Cilat janë ato që ja vlejnë? Cilat përdorin të gjithë për t'i bërë këto Storiy të bukura? Këtu janë 10 aplikacionet më të njohura për të edituar Stories .

 

Instagram Banner
 

1. Canva                                                                                                               1                                                                                                                                       

2. Unfold

3. Hypetype

4. InShot

5. Over

6. 8mm app

7. SNOW

8. Splice

9. VideoLeap

10. Preview

 

© insmart.al

 

 

 

best-insta-story-editing-apps-8.jpgbest-insta-story-editing-apps-9.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0029780864715576