INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shokët e braktisën në festën e ditëlindjes, por ç'bën nëna për 6-vjeçarin

Shokët e braktisën në festën e ditëlindjes, por ç'bën nëna për 6-vjeçarin

Publikuar më: 14:20 24-10-2018

Çdo gjë ishte gati për festë, ftesat ishin dërguar.

Por Teddy u braktis pikërisht në ditën e ditëlindjes edhe pse çdo gjë ishte gati për festë. Teddy mbushi 6 vjeç dhe festa ishte organizuar në një piceri në Tucson në Arizona. Ai priti shokët e shkollës por askush nuk erdhi.

Nëna e vogëlushit shpërndau foton e djalit me fytyrë të mërzitur që priste në tavolinën bosh.

Fotoja e Teddy preku të gjitha personat në rrjetet sociale që shprehën solidaritetin me të.

E madje mes atyre që u prek ishte dhe reperi Dj Khaled i cili shprehu dëshirën për t’i bërë një dhuratë djaloshit.

Nëna e Teddy u shpreh se kishte ftuar plot 32 fëmijë së bashku me prindërit por askush nuk u shfaq në festë.

Por Teddy fitoi shumë miq ndonëse në rrjetet sociale.

djali.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035049915313721