INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tha se rrjetet sociale ndikojnë në shëndetin mendor por ja çfarë bën Angela Martini [FOTO]

Tha se rrjetet sociale ndikojnë në shëndetin mendor por ja çfarë bën Angela Martini [FOTO]

Publikuar më: 13:35 24-10-2018

Vetëm pak orë më parë modelja e famshme shqiptare Angela Martini ka postuar një foto ku shfaqet mjaft provokuese, por ajo çfarë ka amrrë tjetër vëmendje është përshkrimi që ajo ka lënë tek fotoja. 

“Rrjetet sociale dëmtojnë seriozisht shëndetin mendor të njerëzve”, ka shkruar ajo.

ang.png

 

Kaq ka mjaftuar që të gjithë në të fillojmë të mendojmë nëse ajo vërtet e mendon këtë dhe do të marrë një pauzë nga rrjetet sociale. Por atëherë përse vazhdon të jetë kaq aktive në to?!

 

Article Logic
Execution time: 0.0033218860626221