INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Thyen rregullat e qarkullimit, babai-polic ndalon vogëlushen në timon [VIDEO]

Thyen rregullat e qarkullimit, babai-polic ndalon vogëlushen në timon [VIDEO]

Publikuar më: 09:15 02-07-2019

Historitë me fëmijë janë me të vërtetë origjinale dhe shumë argëtuese. Këtë herë ngjarja interesante vjen nga SHBA, ku një vajzë e vogël nuk respekton rregullat e qarkullimit rrugor dhe kapet mat nga babai i saj i cili është polic.

Vogëlushja Tallyn ishte duke drejtuar makinën e saj të vogël por ishte në anën e gabuar të rrugës.

Babai i saj Alex nuk mund të dilte nga detyra e tij dhe i kërkoi vogëlushes patentën dhe lejen e qarkullimit.

Por Tallyn kishte me vete armën sesi të ‘korruptonte’ policin, një buzëqeshje të cilën polici nuk mund ta injoronte dhe ta falte për këtë radhë.

Article Logic
Execution time: 0.003432035446167