INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konferenca e zgjidhjes së krizës nga Ilir Meta

Konferenca e zgjidhjes së krizës nga Ilir Meta

Publikuar më: 09:08 02-07-2019

Në orën 11:00 Presidenti Ilir Meta do të mbajë një konferencë të rëndësishme për mediat. Pas tre ditësh vëzhgim të votimeve në Shqipëri, që ai i ka quajtur disa herë socialiste, Meta do të dal para mediave.

Në njoftim thuhet: Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të dalë sot në një konferencë për shtyp në ora 11:00, në ambientet e Institucionit, për votimet socialiste të 30 qershorit. Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të japë propozimin e tij për zgjidhjen e krizës së rëndë politike dhe do të jetë i hapur për çdo pyetje!”
Nuk dihet se cili është plani i kreut të shtetit por duhet theksuar se njëra prej zgjidhjeve të tij të propozuara është data 13 tetor që ai e ka dekretuar për zgjedhjet vendore.

 

Article Logic
Execution time: 0.0040509700775146