INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Televizorët TLC 4K HDR 65” tani në super ofertë

Televizorët TLC 4K HDR 65” tani në super ofertë

Publikuar më: 10:16 15-01-2019
Televizionet 6-Serisë 4K HDR të TCL janë më të mirët që mund të merrni për nën $ 1,000 dhe keni mundësinë e rrallë të merrni versionin prej 65 inç për $ 849.99 në Amazon, Walmart dhe Target . Nëse kjo është shumë e madhe për shtëpinë tuaj ose çmimin tuaj, versioni prej 55 inç zbritet në $ 629.99 nga $ 799.99 .
Instagram Banner
Seria 6 e TCL është një zgjedhje e mirë nëse jeni duke kërkuar të bëni disa rishikime argëtuese të buxhetit në shtëpi.Ky televizor është i hollë, mbështet Dolby Vision dhe HDR 10 dhe performanca LED është ndoshta më e mira që mund të merrni për çmimin.
Article Logic
Execution time: 0.0033450126647949