INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Të ka dalë p…’, Ish banorja e ‘Big Brother’ e degjeneron mes të gjithëve komentuesin [FOTO]

‘Të ka dalë p…’, Ish banorja e ‘Big Brother’ e degjeneron mes të gjithëve komentuesin [FOTO]

Publikuar më: 17:21 17-08-2019

Edhe pas përfundimit të “Big Brother”, Gerta Shino ka mbetur një nga ish-banoret më të komentuara në media dhe që tërheq vëmendjen me postimet e saj në Instagram ku ndiqet nga mijëra fansa.

Gerta prej kohësh jeton në Norvegji me partnerin e saj, por këtë verë është rikthyer për të kaluar pushimet në Dhërmi.

Ish-banorja ka postuar sot një foto ku shfaqet në super formë, me rroba banjo e syze teksa relaksohet në shezlong.

Mirëpo fansat kanë vënë re një detaj tjetër dhe kanë nisur t’i komentojnë Gertës se po tregon më shumë se ç’duhet.

“I kam ul, si kam ngrit e nxora qe ta shihni me sy e te plasni me zemër”- i përgjigjet Gerta komentuesit.

Të ka dalë …”- i shkruan një tjetër. “Pse të mos dali”- i kthehet Gerta.

auto_Capture-254-640x4081566031653.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081980228424072
    array(1) { ["section"]=> string(78) "te-ka-dale-p-ish-banorja-e-big-brother-e-degjeneron-mes-te-gjitheve-kom-100696" }