INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një bombë e vërtetë! Luana Vjollca ‘çmend’ publikun me gjoksin e saj shpërthyes [FOTO]

Një bombë e vërtetë! Luana Vjollca ‘çmend’ publikun me gjoksin e saj shpërthyes [FOTO]

Publikuar më: 18:10 17-08-2019

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të preferuara për publikun sghqiptar dhe sidomos si këngëtare anë e mbanë botës.

luana555.jpg

Duke e ditur mirë influencën e saj, moderatorja dhe këngëtarja përpiqet gjithmonë që të postojë gjëra sa më interesante në profilin e saj.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan vazhdimisht me fansat foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, bukuroshja ka vizituar një galeri të veshjeve, e veshur me një këmishë të gjatë moderatorja ka lënë të hapur pjesën e gjoksit veprim ky që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Screenshot_18-10.jpg

Ndryshe, sa i përket muzikës vetëm disa javë më patë Luana në bashkëpunim me Faydee publikuan këngën "Yalla Habibi" duet ky shumë i pëlqyer nga publiku.

l.JPG

 

Article Logic
Execution time: 0.0099709033966064
array(1) { ["section"]=> string(88) "nje-bombe-e-vertete-luana-vjollca-cmend-publikun-me-gjoksin-e-saj-shperthyes-foto-100695" }