INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ooppss! Liberta Spahiu pozon tërheqëse në bikini, por ka diçka që nuk shkon në këtë foto [FOTO]

Ooppss! Liberta Spahiu pozon tërheqëse në bikini, por ka diçka që nuk shkon në këtë foto [FOTO]

Publikuar më: 18:42 17-08-2019

Ajo është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar dhe po t’i hedhim një sy Instagramit të saj do të shohim se kjo verë do të jetë e mrekullueshme. Bëhet fjalë për Liberta Spahiun e cila është komentuar shumë për një lidhje të mundshme me Flor Mumajesin.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po astu dhe personale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku ka vënë në pah linjat e saj trupore, ndërsa dukej mjaft tërheqëse me bikini me ngjyrë blu dhe me një kapele në kokë.

Por, ishte një detaj i vogël që moderatorja ka theksuar që ia prishi foto.

Gjithçka në rregull, por kjo perde qëlloi e pa hekurosur”- ka shkruar Liberta me shaka.

liberta.JPG

 

Article Logic
Execution time: 0.027408123016357
array(1) { ["section"]=> string(98) "ooppss-liberta-spahiu-pozon-terheqese-ne-bikini-por-ka-dicka-qe-nuk-shkon-ne-kete-foto-foto-100698" }