INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri Lori Hoxhës do i ikë truri kur të shohë postimin e ish-banores së 'Big Brother': TURP... [FOTO]

Me siguri Lori Hoxhës do i ikë truri kur të shohë postimin e ish-banores së 'Big Brother': TURP... [FOTO]

Publikuar më: 16:53 24-07-2018

Shihni postimin që u fshi...

Ish-banores së njohur Gerta Shino nuk i del ende e keqja ndaj spektaklit 'Big Brother' edhe pse ka kohë që ka përfunduar. Së fundmi Gerta ka postuar disa imazhe ku shihet shtëpia e ‘Big Brother’ në Angli dhe ka bërë krahasimin me atë në Shqipëri,

"Turp për mua që kam qenë në BB. Shikoni ça shtëpie kanë banorët në Angli, për të mos folur për kualitetin e kamerave pastaj,Big Brother Albania është m*t"- shkruan ish-banorja krahas fotos, duke vazhduar me story tjetër, ku thotë: "O Zot i Madh, ata kanë ushqim!".

Upss! Me siguri Lori dhe produksioni i Big-ut shqiptar do 'çmenden' fare kur ta shohin si postim./intv.al/

-640-0-5b57367a0daf7.jpg

-640-0-5b573678a2028.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037510395050049