INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe ju shkoni në pishina kështu siç shkon Lori Hoxha? [FOTO]

Edhe ju shkoni në pishina kështu siç shkon Lori Hoxha? [FOTO]

Publikuar më: 21:42 18-07-2018

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Lori është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpalos stilin dhe sharmin e saj e jo më kot numëron shumë ndjekës, afro 700 mijë të tillë. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet në një pishinë, mirëpo fansat menjëherë e kanë kritikuar fashion bloggeren për faktin që ajo mban veshur atlete. "Në pishinë me atlete", "Po këpucët çi do?", "Kujdes mos lagësh atletet", janë disa nga komentet, por ka edhe nga ata që e kanë marrë me të qeshur. "Mos hyr në pishinë me atlete se kemi vendosur tapetin e ri", shkruan njëri. Ndërsa Lori ka preferuar mos tu kthejë përgjigje.

collagetd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0097651481628418