INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bes Kallaku tregon prapaskenat nga klipi i ri, do të shkriheni së qeshuri [VIDEO]

Bes Kallaku tregon prapaskenat nga klipi i ri, do të shkriheni së qeshuri [VIDEO]

Publikuar më: 18:00 24-07-2018

E kishte paralajmëruar prej ditësh klipin e ri të cilin e publikoi në bashkëpunim me Gent Fatalin. Por Bes Kallaku sigurisht nuk mund të mos ndante me ndjekësit e tij momente nga prapaskenat e klipit. Në një videop e cila zgjat vetëm pak sekonda, shfaqte Besi dhe Gent Fatali duke xhiruar kur një moment ky i fundit, duke u munduar të ngjitej në makinë me kurriz, rrëzohet me këmbë përpjetë. Më pas aktori, në vend që ta ndihmonte të ngrihej, i hidhet sipër duke shkaktuar të qeshura pa fund me pamjet që dhurojnë. Besi ndërkohë po shijon periudhën dhe emocionet e të qënit baba për herë të parë pasi Xhensila solli në jetë vogëlushen e tyre, Ajkën.

Article Logic
Execution time: 0.0028970241546631