INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë sytë nga Riri, por ish banorja e Big Brother e tregoi trendin e fundit para këngëtares[FOTO]

Të gjithë sytë nga Riri, por ish banorja e Big Brother e tregoi trendin e fundit para këngëtares[FOTO]

Publikuar më: 12:07 08-09-2017

Ndërkohë që Rihanna e prezantoi mbrëmjen e kaluar, ish banorja e Big Brother kishte dy javë që e kishte përqafuar këtë tendencë. 

Po flasim për modelin e syzeve  me të cilat Riri postoi  një foto në Instastorie-n e saj dhe kjo sigurisht është vënë re nga ish banorja e këtij edicioni të Big Brother , Gerta Shino e cila e ka bërë menjëherë përballjen mes saj dhe këngëtares së “Wild T^houghts” duke sqaruar se ishte ajo e para që ka postuar foto me këtë model syzesh. /intv.al/

21469817_10212071818624056_1247964970_n.jpg

 

21476111_10212071767622781_741053996_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029151439666748
array(1) { ["section"]=> string(106) "te-gjithe-syte-nga-riri-por-ish-banorja-e-big-brother-e-tregoi-trendin-e-fundit-para-kengetares-foto-36366" }