INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Të jesh e zhveshur kur të vij në shtëpi’, cila këngëtare shqiptare mori këtë mesazh për Shën Valentin? [FOTO]

‘Të jesh e zhveshur kur të vij në shtëpi’, cila këngëtare shqiptare mori këtë mesazh për Shën Valentin? [FOTO]

Publikuar më: 17:04 15-02-2018

Ditën e të dashuruarëve pamë dedikime dhe dhurata nga më të ndryshmet mes personazheve publikë shqiptarë.

Dikush surprizoi partneren me një ambient të zbukuruar dhe romantik, dikush tjetër me dhurata të shtrenjta por ka edhe nga ato femra që morën një mesazh hot nga partneri. E vetmja gjë që Tuna zbuloi nga festimet e Shën Valentinit, ishte ajo çka Patrisi i kishte thënë. ‘Ai më tha: Të jesh e zhveshur kur të vij në shtëpi’, shkruan këngëtarja në Isntastorie’. /intv.al/ 

28001483_10213234004557978_1114541301_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034329891204834