INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim K revoltohet me politikanët për sulmin në SHBA: Bëjeni punën tuaj [FOTO]

Kim K revoltohet me politikanët për sulmin në SHBA: Bëjeni punën tuaj [FOTO]

Publikuar më: 15:54 15-02-2018

Kim Kardashian është një ndër femrat më me influencë në botë. Këtë herë mami seksi, Kim K eshte shprehur mjaft e zemeruar me politikanët për sulmin terrorist që ndodhi të mërkurën në Florida.

Ylli botëror ka bërë një postim në rrjetin social,“Twitter” ku urdhëronte qeverinë dhe kërkonte që të marrin masa, pas masakrës me armë ku vdiqën 17-të persona në Parkland, në shkollën “Marjory Stoneman Souglas”.

“Ne u detyrohemi fëmijëve dhe mësuesve tanë që t’i mbajmë të sigurt derisa janë në punë. Dhe këtë nuk e bëjnë lujtet por veprimi. Kongresi, ju lutem bëjeni punën tuaj dhe mbrojini amerikanët nga dhuna e pakuptimtë me armë”, u shpreh Kim./intv.al/

493A1CCD00000578-5393973-image-a-2_1518666850931.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038092136383057