INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të dashuruar në kulm! Bes Kallaku i vendos 5 epitete Xhensilës dhe të gjithë femrat do donin të ishin në vendin e saj [FOTO]

Të dashuruar në kulm! Bes Kallaku i vendos 5 epitete Xhensilës dhe të gjithë femrat do donin të ishin në vendin e saj [FOTO]

Publikuar më: 10:29 04-09-2019

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve me të dashur të showbiz-it shqiptar. Ata janë mjaft aktivë në rrjete e tyre sociale dhe gjithmonë rrëmbejnë vëmendje me postimet e tyre të herë pas hershme.

Në muajin korrik të vitit të kaluar, ata u bënë prindër për herë të parë me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ajka, por vogëlushen kanë vendosur ta mbajnë larg rrjeteve sociale.

7c3ddc61482baea7ea4624d288c8ef1c_L.jpg

Para tre ditësh, çifti kanë festuar së bashku 2-vjetorin e martesës së tyre.

-640-0-5d6c1e1fd6172.jpg

Xhensila kishte organizuar një darkë me të vërtetë si nëpër filma për këtë përvjetor, duke na lënë të gjithëve pa fjalë.

Së fundmi, Besi ka publikuar një selfie me Xhensilën në Instastory, ku tregon 5 epitetet që i ka vendosur këngëtares.

“E mira, e bukura, e ëmbla, e paqta, e kristalta”- ka shkruar Besi me fjalë emocionuese të dala nga thellësia e zemrës.

Të dy shihen shumë të lumtur dhe të buzëqeshur me njëri-tjetrin. Xhensila duket mjaft natyrale pa make up dhe me flokët që i bien mbi supe e cila përqafon personin e jetës gjysmën e saj të zemrës.

1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021140575408936