INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehh çfarë halli! Video e fundit Xhensilës me Ajkën dhe nënën e saj do t’ju shkrijë së qeshuri…[VIDEO]

Ehh çfarë halli! Video e fundit Xhensilës me Ajkën dhe nënën e saj do t’ju shkrijë së qeshuri…[VIDEO]

Publikuar më: 13:02 03-09-2019

Vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, Ajka tashmë është 1 vjeç dhe normalisht kërkon përkujdesjen si çdo bebe. Xhensila na lë të kuptojmë se ajo është pak nazelie për ushqimin dhe nuk para ha aq lehtë atë që përpiqet këngëtarja t’i ushqejë. Por kur nuk ia del dot e ëma dihet që në rol futen gjyshet. Nëna e Xhensilës, ose siç e ka etiketuar vetë këngëtarja, Nëna Zana, ka filluar të bëjë lojra nga më të ndryshmet për të hutuar vogëlushen që të hajë ushqimin.

Të gjithë këtë moment dhe përkushtim të gjyshes, Xhensila ka vendosur ta filmojë duke e shpërndarë më pas edhe në llogarinë personale të Instagram!

ajka from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0016100406646729