INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bes Kallaku tregon sa është paguar Bleona Qereti në filmin e tij dhe me të vërtetë u habitëm! [FOTO]

Bes Kallaku tregon sa është paguar Bleona Qereti në filmin e tij dhe me të vërtetë u habitëm! [FOTO]

Publikuar më: 11:34 04-09-2019

Prej disa javësh është njoftuar se Bes Kallaku do të sjellë filmin e tij “Falco” dhe xhirimet tashmë kanë nisur. Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij është Bleona Qereti.

Por se sa është paguar dhe çfarë roli do të ketë na e tregoi sot aktori Besart Kallaku teksa ishte i ftuar në “Rreze Dielli”.

“Bleona është nën kryetarja e Bashkisë dhe është kandidate për Paskuqan- Bathore. Ajo erdhi direkt nga Amerika me nja 77 fustane. Bleona ka pas kënaqësinë që të jetë pjesë e filmit po natyrisht shpenzimet e udhëtimit…” u shpreh aktori gjatë bisedës në studio.

“Bleona ka qenë një kontratë pa pagesë. Erdhi falas. Janë paguar vetëm biletat e udhëtimeve,”- është shprehur Bes Kallaku në lidhje me pagesën për këngëtaren.

RREZE.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0038471221923828