INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes, Keisi ia heq trurin Stresit, pozon me rrobabanjo nga pushimet duke i treguar atij se çfarë ka humbur [FOTO]

Pas ndarjes, Keisi ia heq trurin Stresit, pozon me rrobabanjo nga pushimet duke i treguar atij se çfarë ka humbur [FOTO]

Publikuar më: 10:27 04-09-2019

Stresi dhe ish e fejuara e tij, Keisi, vazhdojnë jenë shumë të komentuar në media pas ndarjes për shkak të postimeve që shpeshherë është thënë se i dedikoheshin njëri-tjetrit.

-640-0-5d6f8082680b1.jpg

Disa ditë më parë, deklarata e Stresit në emisionin "Bukë me vete" u shpreh e e ka kaluar shpejt ndarjen dhe se postimet e tij nuk kanë qenë kurrë për Keisin.

maxresdefault.jpg

Mesa duket Keisi e ka lënë të shkuarën pas me Stresin dhe po shijon jetën. Ajo ka shkuar me pushime e cila ka postuar një foto ku shfaqet në super formë me rrobabanjo.

Po ashtu, ditën e djeshme Keisi la të kuptohej se nuk ka shpresa për rikthim me Stresin, pasi ajo ka vendosur të mos kthehet më në Shqipëri.

keisi.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.003464937210083