INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes, kjo bisedë mes Stresit dhe Keisit po bën namin në internet dhe nuk po dimë çfarë të mendojmë: “Do të të dua gjithmonë!” [FOTO]

Pas ndarjes, kjo bisedë mes Stresit dhe Keisit po bën namin në internet dhe nuk po dimë çfarë të mendojmë: “Do të të dua gjithmonë!” [FOTO]

Publikuar më: 12:36 03-09-2019

Stresi dhe ish e fejuara e tij, Keisi, vazhdojnë jenë shumë të komentuar në media pas ndarjes për shkak të postimeve që shpeshherë është thënë se i dedikoheshin njëri-tjetrit.

auto_auto_-640-0-5d3585d9bc8f015637908101563879685-900x780.jpg

Së fundmi, një bisedë online në WhatsApp po qarkullon në rrjetet sociale ku mendohet se është bërë mes Stresit dhe Keisit.

Burime për “iconstyle.al” bëjnë me dije se kjo foto është shkëputur nga Instastory i reperit Stresit, ku me sa duket nuk qëndroi shumë por u fshi menjëherë.

“Jeta shumë e shkurtër prandaj eci shpejt”- është shkrimi që besohet se reperi e ka ka lënë në foton e mëposhtme.

Siç mund ta shikoni nga biseda e tyre është shumë miqësore mes çiftit, teksa shihet se Keisi e thërret “Ked” Stresin dhe i shpjegon atij përse është më mirë që i ka bërë block.

Nga ana tjetër, Stresi i shpreh dashurinë Keisit dhe i thotë se do ta dojë përgjithmonë.

Këshilla e fundit që merr ai nga Keisi është që të kujdeset për veten dhe të mos i lërë njerëzit të përfitojnë prej tij.

Pas kësaj biese që ne lexuam na bën të mendojmë se ata janë ndarë në formë miqësore pa pasur asnjë keqkuptim me njëri tjetrin.

Nuk jemi të sigurt nëse biseda është e vërtetë, por megjithatë duket shumë e sinqertë dhe na emocionuan.

stresi1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036139488220215