INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është shumë yll, por shihni si dukej Dhurata Dora kur pak persona e njihnin [FOTO]

Sot është shumë yll, por shihni si dukej Dhurata Dora kur pak persona e njihnin [FOTO]

Publikuar më: 11:35 26-06-2020

Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë në hite (duke kujtuar këtu këngën "Zemër"), Dhurata është shumë e komentuar dhe për look-un e saj. Përgjatë viteve ajo ka ndryshuar shumë, pothuajse tërësisht. Faqja "Vipat e Bllokut" në Instagram ka publikuar së fundmi një foto të saj në fillimet e karrierës, të cilën mund ta shikoni më poshtë:

dhuri.png

 

Kujtojmë se Dhurata është në kulmin e karrierës dhe së shpejti pritet të publikojë këngën e saj të re.

 

Article Logic
Execution time: 0.0040128231048584