INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do mbeteni me gojë hapur! Dhurata Dora bën ndryshim drastik në look-un e saj dhe ne mezi po e njohim [FOTO]

Do mbeteni me gojë hapur! Dhurata Dora bën ndryshim drastik në look-un e saj dhe ne mezi po e njohim [FOTO]

Publikuar më: 11:27 31-08-2019

Dhurata Dora është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Këtë e tregojnë fare mirë klikimet në YouTube, por edhe ndjekësit në rrjetet sociale.

fhyj.JPG

Këngëtarja gjithmonë ka guxuar duke bërë shumë ndryshime në pamjen e saj. Edhe pse prej kohësh jemi mësuar duke e shikuar me flokët e zeza, së fundmi këngëtarja i ka habitur të gjithë teksa ka treguar nëpërmjet disa postimeve se ka ndryshuar look.

Ajo ka publikuar disa video ku shfaqet me flokët e shkurtra dhe ka ndryshuar ngjyrën e tyre duke i bërë me nuancat e ngjyrës së çokollatës.

-640-0-5d697eee7d040.jpg

-640-0-5d697ee59552d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030789375305176