INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi i thotë 'Je e shëmtuar', nxehet keq Alesia Bami e lë me gisht në gojë me përgjigjen e saj [FOTO]

Fansi i thotë 'Je e shëmtuar', nxehet keq Alesia Bami e lë me gisht në gojë me përgjigjen e saj [FOTO]

Publikuar më: 09:59 31-08-2019

Është padyshim ndër femrat më seksi në vendin tonë dhe më sa duket Alesia Bami di ta përdor shumë mirë këtë “kartë” në favor të saj.

Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria, por jo vetëm.

j.JPG

Së fundmi, në njërën nga fotot Alesia shfaqet duke pozuar në breg të detit duke shijuar një pije dhe ka marrë shumë komplimenta nga fansat.

Mirëpo vetëm një prej komenteve i ka rënë në sy i cili i kishte komentuar e shëmtuar dhe nuk i ka pëlqyer e cila nuk ka nguruar aspak për ti kthyer një përgjigje të merituar.

"Pasi paske bere kaq shume komente pozitive dhe qenke merzitur nga to, une po te them qe je e shemtuar"- ka shkruar ndjekësi.

Alesia ia kthen shkurt fare: "Rrofsh vlla".

-640-0-5d6969592ff06.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034139156341553