INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PHOTOSHOP dhe ndërhyrje? A ia bën i dashuri fotot Alesia Bamit? Ja si përgjigjet velina seksi: Ata që më akuzojnë për...[FOTO]

PHOTOSHOP dhe ndërhyrje? A ia bën i dashuri fotot Alesia Bamit? Ja si përgjigjet velina seksi: Ata që më akuzojnë për...[FOTO]

Publikuar më: 22:50 19-07-2018

Alesia Bami është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar e cila pasi u bë shumë e njohur në Instagram, u bë pjesë e emisionit investigativ “Stop” si velinë. Për shumë vite ajo është marrë me balet dhe ky është sekreti që ajo gëzon një trup për t’u admiruar dhe nuk heziton t’i shfaqë linjat e saj në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga përditshmëria, por jo vetëm

E ftuar në “Edicionin Veror” në “ABC Neës” për të treguar sekretet e fotove të saj sensuale në breg të detit, Alesia tregoi se mjeshtret pas aparatit, janë vetëm shoqet e saj.

“Fotot e mia i bën vetëm shoqëria. Pjesa tjetër… s’i kam kërkuar kurrë të më bëjë foto.”

Ndonëse nuk sqaroi nëse bëhet fjalë për një të dashur aktual, 19-vjeçarja i vuri pikat mbi “i”, për gjithë ata që e akuzojnë për Photoshop në fotot e saj në Instagram.

“Ata që më akuzojnë për Photoshop, ne i bëmë fotot bashkë sot dhe do të postohen edhe në Instagram. Ajo zbuloi tek “Edicioni Veror” se sekreti i fotove të saj, është këndi i aparatit dhe pozicioni i trupit.

Gjithashtu, zbuloi se e vetmja ndërhyrje në fotot e saj është duke ndryshuar ngjyrat për ta bërë trupin të duket më i nxirë.

#edicioniveror2018 #Sot #ne #ABCNews 19:10

A post shared by |•Model •BalletDancer •Artist| (@alesia_bamii) on

 

Article Logic
Execution time: 0.003532886505127