INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë të zgjedhë midis Ermal Mamaqit dhe Gentit, Jul Deda habit me përgjigjen e tij, mësojeni! [FOTO]

I thonë të zgjedhë midis Ermal Mamaqit dhe Gentit, Jul Deda habit me përgjigjen e tij, mësojeni! [FOTO]

Publikuar më: 22:38 19-07-2018

Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi kanë qenë treshja e SHBLSH-ave të famshëm një nga grupet më të preferuara të humorit në Shqipëri. Gjithnjë është përfolur për një dëshirë të madhe të publikut për një ribashkim të tyre edhe pse Juli dhe Genti që prej largimit të këtij të fundit nga “Apartamenti 2xl” nuk flasin me njër-tjetrin/

Dëshirën e fansve për tu pajtuar e shohim dhe në pyetjet që i drejtojnë Jul Dedës në risinë më të re të Instagramit.

“Një pyetje me spec, kush të bën më shumë për të qeshur Ermal Mamaqi (bashkë) apo Genti?”, pyet një fans/fanse Julin në trendin më të fundit në Instagram që i ka përfshirë të gjithë.

“Kjo nuk është pyetje me spec por me sallatë jeshile”, i kthen Juli duke mos i dhënë përgjigjjen që kërkonte. Epo Juli di si të përgjigjet me diplomaci.

le.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0081620216369629