INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli latin tregon para 22 milion personave se vjen në SHQIPËRI, shihni si reagon Enca [FOTO]

Ylli latin tregon para 22 milion personave se vjen në SHQIPËRI, shihni si reagon Enca [FOTO]

Publikuar më: 22:30 19-07-2018

Ai është një ndër këngëtaret latinë më të dashur për shqiptarët. Shumë prej nesh jemi fansa prej vitesh të Daddy Yankee me këngën “Gasolina” apo e shumë HIT-e të tjera. Por shumë persona në botë e mësuan emrin e tij nga HIT-i verës së kaluar, ‘Despacito’.

Edhe pak dhe ylli latin vjen edhe në Shqipëri, lajm ky I cili u bë i ditur prej kohësh, por që së fundmi është vetë Daddy Yanke ai që e konfirmon. Ai ka postuar një video ku ju tregon njerëzve që e ndjekin se tashmë ka ardhur koha të prekë vendet e Europës për të dhënë koncertet e tij. Ndërkohë Enca ka dashur ta mirëpresë duke komentuar disa emoji si dhe me disa flamuj shqiptare./intv.al/

daddy.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077979564666748