INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Real 1 s’i la gjë pa thënë për pjesën intime, Enca ''e fëlliq'' para gjithëve, shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

Real 1 s’i la gjë pa thënë për pjesën intime, Enca ''e fëlliq'' para gjithëve, shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 17:51 15-07-2018

Real 1 dhe Blunt tashmë përveç këngëve njihen edhe për videot ku bëjnë deklarata të zjarrta për femrat e ne veçanti këngëtaret shqiptare. Ata harruan Erën Istrefin dhe para disa ditësh komentuan foton e Encës me rroba banjo.

"Hyra kqyra dy c**at e Encës. Kuku, çfarë c**e, sa dy krytë e mia! O Enc’, ta hëngsha c***n deri në kiamet, e pas kiametit. Po e reklamon c**n edhe une jam merakli i c***e. Ta ha c***n, ta pi me pip"- thoshte Real 1 në video.

Enca sot i ka kthyer përgjigje reperit. Këngëtarja ka postuar videon e Real 1 e në fytyrën e tij ka vendosur dy vezë të skuqura.

"Në fytyrën tënde për tërë javën", i shkruan Enca me ironi.

onyou.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010430097579956