INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja e huaj ''çmendet'' pas Encës, e bën tatuazh në këtë pjesë të trupit [FOTO]

Fansja e huaj ''çmendet'' pas Encës, e bën tatuazh në këtë pjesë të trupit [FOTO]

Publikuar më: 21:48 16-07-2018

Enca njihet për paraqitjet e saj ekstravagante dhe stilin e saj provokues për të cilin e ndihmojnë format bombastike. Së fundmi, ajo i çmendi të gjithë me fotot joshëse që hodhi në profilin e saj në Instagram, teksa ekspozonte të pasmet e veshur me një palë bikini blu.

Postimet e saj tërheqin shpesh vëmendjen e ndjekësve dhe ajo numëron mbi 1.8 milionë ndjekës në Instagram. Ditën e stome Enca habiti fansat kur publikoi në Instastory dorën e një falseje të huaj, e cila kishte bërë tatuazh emrin e saj

“Sepse të dua shumë”, kishte shkruar ajo në foton që Enca publikoi në Instastory.

ENCA.png

Article Logic
Execution time: 0.0093960762023926