INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo Will Smith! ERA ISTREFI takohet në Rusi me reperin e famshëm BOTËROR, por ja si tallet me të para të gjithëve [VIDEO]

Jo Will Smith! ERA ISTREFI takohet në Rusi me reperin e famshëm BOTËROR, por ja si tallet me të para të gjithëve [VIDEO]

Publikuar më: 21:57 16-07-2018

Ëndrra e të gjithë shqiptarëve për të prekur finalen e Botërorit u plotësua dje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi performoi në finalen e Kupës së Botës bashkë me Ëill Smith dhe Nicky Jam dhe nuk kishte emocion më të madh.

Me ‘Live it up’ është çuar në këmbë i gjithë stadiumi, ndërsa u zhvillua ndeshja mes Francës dhe Kroacisë ku triumfues dolën “gjelat”.

Por siç duket Era nuk është larguar ende nga Rusia dhe është takuar me reperin e njohur French Montana me të cilin ka bërë dhe një bashkëpunim më parë. Ajo ka publikuar disa video në instastory ku shfaqet me të dhe e tregon që vizituan Sheshin e Kuq të Kremlinit. Reperi e aprovon këtë, por Era fillon e tallet duke e pyetur se çfarë është “Sheshi i Kuq” duke vënë kështu në siklet French Montanën i cili se ditka se çfarë është.

Edhe ai ka publikuar një video më Erën në Instastoryn e tij.

bau.png

 

Untitled from Elton Cara on Vimeo.

 

Article Logic
Execution time: 0.010156869888306