INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë u mahnitën me fotot e fundit të Alesia Bamit, por askush nuk e vuri re këtë detaj! Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?

Të gjithë u mahnitën me fotot e fundit të Alesia Bamit, por askush nuk e vuri re këtë detaj! Çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj?

Publikuar më: 12:53 20-09-2018

Ajo është një prej vajzave më seksi të showbizz-it dhe shpejt ajo u kthye në kryefjalën e titujve rozë për fotot e saj sensuale ku nuk trembet të tregojë format e saj.

Velina e “Stop” Alesia Bami na ka mahnitur së fundmi me disa foto, ku ndryshe nga të tjerat që ajo poston ku bien në sy format e saj trupore, kësaj rradhe e gjithë vëmendja ra mbi fytyrën e saj.

Modelja dukej kaq ndryshe me lentet jeshile dhe mund të themi se i shkojnë shumë, por ne na mbetën sytë tek një tjetër detaj, hunda e saj.

Ndoshta për shkak të konturit me make up, ndoshta nga përdorimi i fotoshopit, hunda e saj duket shumë ndryshe nga zakonisht. Apo mos ndoshta ka kryer ndonjë ndërhyrje?

Përgjigjen nuk e dimë me saktësi, por ama ndryshimin mund ta vëmë re lehtësisht të gjithë duke krahasuar fotot.

collage_alesia_bami.jpg

alesia_3.PNG

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0033218860626221