INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Operacione plastike? Fansi i thotë avash se u këpute në shtyllë kurrizore në foton seksi, reagon Alesia Bami, ja si ia kthen [FOTO]

Operacione plastike? Fansi i thotë avash se u këpute në shtyllë kurrizore në foton seksi, reagon Alesia Bami, ja si ia kthen [FOTO]

Publikuar më: 16:18 31-08-2018

Është pa dyshim ndër femrat më seksi në vendin tonë dhe më sa duket Alesia Bami di ta përdor shumë mirë këtë “kartë” në favor të saj. Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga përditshmëria, por jo vetëm. Sigurisht që nuk kanë munguar as fotot provokuese gjatë pushimeve të saj dhe ato që ka publikuar së fundmi janë me të vërtetë “HOT”.

Alesia ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku qendron në një pishinë dhe pamja është me të vërtetë spektakolare pasi ndërthuret pishina, deti, qielli dhe trupi i saj seksi.

Mirëpo një fans i ka thënë që avash se po këputet në shtyllë kurrizore dhe nëse i bën skaner nuk del gjë se plastika nuk duket në skaner.

Alesia nuk qëndron duarkryq dhe i thotë që do të shkojë të bëjë skander që t’ia vërtetojë se s’ka plastikë askund.

40289824_2d614118911ddd51590_7202197776392781824_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035500526428223