INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mungesës së gjatë i erdhi fundi! Këngëtarja juaj e preferuar rikthehet pas 5 vitesh...[VIDEO/FOTO]

Mungesës së gjatë i erdhi fundi! Këngëtarja juaj e preferuar rikthehet pas 5 vitesh...[VIDEO/FOTO]

Publikuar më: 11:33 20-09-2018

Me miliona fansa në të gjithë botën, të dashuruar pas këngëve të saj me tekste kuptimplota, të cilat kanë bërë që të gjejnë veten shumë të apasionuar pas muzikës.

Kjo është pikërisht këngëtarja Avril Lavigne, e cila ka krijuar një mungesë prej 5 vitesh dhe kjo si shkak i nevojës për tu rikuperuar nga sëmundja bakteriale “Lyme borreliosis”.

Me postimet e saj në Instagram kishte paralajmëruar këngën e re me titull “Head Above Water” ndërsa pikërisht ditën e djeshme kënga u lancua në kanalin zyrtar të divës së muzikës në Youtube.

Kanë kaluar vetëm 24 orë dhe klipi aktualisht numëron plot 1 milionë views.

Mungesa e gjatë përkthehet në sukses, talentet e vërteta gjithmonë dinë të rrëmbejnë zemrat e fansave edhe kur nuk janë prezent për një kohë të gjatë në skenë./intv.al/

f_gh6.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0037059783935547