INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se është shtatzënë, reagon Sara Hoxha [FOTO]

U tha se është shtatzënë, reagon Sara Hoxha [FOTO]

Publikuar më: 13:28 26-06-2020

Lajmi se Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë pushtoi faqet e mediave rozë. Por, dyshja ka preferuar të mos komentojë, por edhe duke mos e mohuar atë.

Së fundmi, ka qenë Sara e cila ka vendosur të reagojë. Në një postim në Insta Story, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto, në të cilën shfaq edhe barkun e sheshtë, si një përgjigje ndaj lajmeve për një shtatzani të mundshme.

Me këtë foto, në fakt Sara ka krijuar më shumë konfuzion sepse nuk dallohet gjë, ndërsa para pak ditësh, në një intervistë televizive për mediat në Kosovë, Ledri shprehu dëshirën për t’u bërë baba.

“Qysh të jetë e shkrume. Unë me qejfin ma të madh e pres. Krejt shokët e mi janë bo prindër. Kur i shoh, që pa marrë parasysh çfarë problemesh kanë, kur kthehen te fëmijët e tyre marrin atë dashuri dhe asgjë tjetër s’ju intereso në botë…edhe unë du me e pas atë ndjenjë!”, tha Ledri.

helang.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037329196929932