INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është shumë YLL, por shihni si dukej Sara Hoxha kur se njihte Ledri! [FOTO]

Sot është shumë YLL, por shihni si dukej Sara Hoxha kur se njihte Ledri! [FOTO]

Publikuar më: 11:29 21-05-2020

Sara Hoxha e dashura e këngëtarit Ledri Vula është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes që pasi u zbulua lidhja me këngëtarin. Ata të dy kanë kohë bashkë dhe mesa duket gjërat janë serioze, pasi ajo është njohur edhe me prindërit e këngëtarit të cilët janë shprehur të lumtur në një intervistë për lidhjen mes tyre.

Sara ndiqet shumë në rrjetet sociale ku është shumë aktive, ndërkohë që së fundmi ka postuar një foto nga fëmijëria e saj, kur se njihte Ledri. Këtë foto, Sara e ka publikuar në InstaStory si shkas për të uruar për ditëlindje, njërën nga miket e saj më të mira.

“Kisha shoqen më të mirë kur isha fëmijë dhe do e mbaj atë edhe për pjesën tjetër të jetës”, ka shkruar Sara Hoxha.

had.png

 

Bashkë me mikeshën e saj, Sara dukej shumë me stil, por dallohet qartë që s’ka ndryshuar shumë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0030820369720459