INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pizhamet e Morena Tarakut kushtojnë sa “qimet e kokës” [FOTO]

Pizhamet e Morena Tarakut kushtojnë sa “qimet e kokës” [FOTO]

Publikuar më: 12:36 21-05-2020

Prej disa kohësh, Morena Taraku është në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. Pasi u komentua për një video në të cilën kërcënonte partnerin se do vriste vetë, e pasi publikoi këngën kushtuar gazetarëve, këngëtarja tashmë po tërheq vëmendjen për veshjet e saj të shtrenjta.

Nga postimet në rrjetet sociale apo daljet publike, kuptohet se Morena vishet me rroba firmato. Madje një foto e publikuar së fundmi në “Instagram”, kuptohet se këngëtarja edhe pizhamet i ka me çmime marramendëse.

Ishte faqja “What they wearin” e cila publikon çmimet e veshjeve të këngëtarëve shqiptarë, duke treguar dhe çmimin e pizhameve të Morenës. 2.800 euro për veshjen e natës.

morena.jpg

 

Kështu ajo lë të kuptohet se rrobat e saj janë shumë të shtrenjta.

 

Article Logic
Execution time: 0.0029468536376953