INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos vallë e dashura e Ledrit pranoi publikisht që ka bërë këtë ndërhyrje estetike? [FOTO]

Mos vallë e dashura e Ledrit pranoi publikisht që ka bërë këtë ndërhyrje estetike? [FOTO]

Publikuar më: 11:31 06-05-2020

Sara Hoxha e dashura e këngëtarit Ledri Vula është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes që pasi u zbulua lidhja me këngëtarin. Ata të dy kanë kohë bashkë dhe mesa duket gjërat janë serioze, pasi ajo është njohur edhe me prindërit e këngëtarit të cilët janë shprehur të lumtur në një intervistë për lidhjen mes tyre.

Në një foto të postuar së fundmi në instagram një prej ndjekësve i shkruan Sarës: “Ke bërë buzët se s’ka mundësi”, por ajo që na habit më shumë sesa pyetja është përgjigjia e Sarës.

“E mo mirë se s’ka ndonjë gjë të keqe”, përgjigjet Sara duke e shoqëruar përgjigjen me disa emoji që qeshin me lot.

Me anë të kësaj përgjigjeje Sara duket se e pranon që ka bërë buzët dhe për të nuk ka asnjë gjë të keqe.

fdagdgagag.png

Article Logic
Execution time: 0.0029590129852295