INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e ka menduar Armina Mevlani të bëhet nënë? Ja si përgjigjet ajo! [FOTO]

A e ka menduar Armina Mevlani të bëhet nënë? Ja si përgjigjet ajo! [FOTO]

Publikuar më: 12:34 06-05-2020

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Blogerja përveç profesionit të saj nuk heziton që të ndajë me fansat edhe momente nga jeta personale si dhe me bashkëshortin e saj. Së fundmi, Armina i është përgjigjur në instastory pyetjeve të ndjekësve të saj. Një prej tyre ishte nëse kishte menduar të bëhej mami?

Armina shprehet se ka shumë dëshirë të bëhet mama, por për këtë gjë i duhet dhe pak kohë.

“Po me shumë qejf. Thjesht kam nevojë edhe për fare pak kohë. Jam 28 vjeç (ndoshta edhe për shkak të angazhimeve). Dua që ti dedikohem plotësisht kur ta bëj.” – tha Armina.

zzz.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036029815673828