INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oriola Marashi dhe Eros Grezda qenkan fejuar? Ky detaj çudit fansat! [FOTO]

Oriola Marashi dhe Eros Grezda qenkan fejuar? Ky detaj çudit fansat! [FOTO]

Publikuar më: 09:52 26-06-2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda prej kohësh tashmë janë në një lidhje. Gjithë periudhën e karantinës ata e kaluan së bashku në shtëpinë e Erosit në Kroaci.

Futbollisti e pranoi vetë gjatë një interviste lidhjen me modelen, ndërsa Oriola i vuri vulën me një foto ku pozon duke u përqafuar me futbollistin. Por këtë herë në disa foto të postuara në instagram fansat kanë vënë re një detaj në dorën e Oriolës.

Ajo pozon e ulur në një tavolinë me një gotë pije në dorë, ndërsa në dorën e saj të majtë shohim një unazë. Ky detaj nuk ka kaluar pa rënë në sy të fansave, të cilët menjëherë kanë komentuar.

“Urime fejesa”, shkruan dikush, ndërsa një tjetër komenton: “Dmth qenke fejuar, meqë po tregon unazën. Të trashëgohesh pra, jetë të lumtur”

Oriola ka preferuar të heshtë përballë këtyre komenteve, megjithatë unaza në dorën e saj është shtuar së fundmi dhe ngjan vërtetë si një unazë fejese.

View this post on Instagram

The shades of grey @maxoptika ❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Article Logic
Execution time: 0.0040209293365479