INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Prej 8 vitesh shoqe, Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë tatuazhin e veçantë për njëra-tjetrën

Prej 8 vitesh shoqe, Adrola Dushi dhe Kristina Baki bëjnë tatuazhin e veçantë për njëra-tjetrën

Publikuar më: 22:27 25-06-2020

Dy modelet e njohura, Adrola Dushi dhe Kristina Baki janë shoqe të ngushta prej 8 vitesh.

Vajzat shihen kudo së bashku, që nga sfilatat e modës e deri tek momentet e ndryshme të ditës.

Mirëpo, së fundmi Adrola dhe Kristina kanë bërë një tatuazh në krah për të memorizuar vitin kur ka nisur shoqëria e tyre.

"2012", kanë shkruar dy modelet.

-785-0-5ef43eca64545.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029261112213135