INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Oriola dhe Eros e kanë bërë lidhjen zyrtare dhe do të fejohen?

Pra, Oriola dhe Eros e kanë bërë lidhjen zyrtare dhe do të fejohen?

Publikuar më: 10:36 08-06-2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë qenë prej kohësh në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Eros ka treguar se është në një lidhje dhe është shumë i lumtur në një intervistë të fundit për “Ëake up”. Po duket se gjërat mes dyshes qenkan vërtet serioze dhe shumë shpejt mund të fejohen.

Sipas burimeve për “Gazetën Panorama”, dy të rinjtë kanë takuar tashmë familjet e njëri-tjetrit dhe pritet vetëm që të shkëmbejnë unazat.

Ky vendim duket se ka ardhur pasi jetuan bashkë gjatë muajve të karantinës në Kroaci, aty ku banon futbollisti shqiptar. Edhe pse janë mjaft të rinj, duket se koha e kaluar me njëri-tjetrin i ka bindur për të marrë hapa më të mëdhenj në lidhjen e tyre.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031330585479736