INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk e mbajnë më të fshehtë lidhjen! Oriola dhe Eros Grezda i shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit [FOTO]

Nuk e mbajnë më të fshehtë lidhjen! Oriola dhe Eros Grezda i shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit [FOTO]

Publikuar më: 13:03 27-06-2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët gjatë karantinës publikuan shumë foto dhe video nga vende të njëjta, duke zbuluar kështu lidhjen e tyre. Mesa duket, dyshja kanë vendosur mos të fshihen më. Së fundmi, Oriola ka publikuar një foto të vetën në Instagram ku ka pozuar me disa limona dhe nuk ka munguar komenti i Erosit. “O lulija jonë me limona”, shkruan Oriola përbri fotos, ndërsa Erosi i ka komentuar “Limonada ime”. Modelja ia kthyer të dashurit duke i thënë “Mbreti im” me emoji. Kujtojmë se së fundmi u komentua se Oriola dhe Erosi ishin fejuar dhe shkak u bë fakti se modelja u shfaq me një unazë në gishtin e fejesës. 

EHA.png

Article Logic
Execution time: 0.0024781227111816