INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, nuk pritej! Dhurata Dora i merr Kidës bashkëpunimin me YLLIN BOTËROR! [FOTO]

Upsss, nuk pritej! Dhurata Dora i merr Kidës bashkëpunimin me YLLIN BOTËROR! [FOTO]

Publikuar më: 13:30 03-12-2019

Para pak ditësh u përfol se Kida do të vijë në një bashkëpunim me yllin botëror, Maitre Gims nën titullin “Te quiero”, majde në internet qarkulloi dhe një pjesë e këngës, mirëpo siç duket gjërat kanë marrë një rrjedhë tjetër.

Dj i njohur “djassadoff” se bashkëpunëtorja e Maitre Gims do të jetë Dhurata Dora. Vajzat janë mikesha shumë të mira me njëra tjetrën, se dimë çfarë mund të ketë ndodhur, por sigurisht që pas “Zemër” me Soolking, kjo këngë do të jetë një tjetër trampolinë në tregun ndërkombëtar për Dhurata Dorën. Pritet që kënga zyrtare të dalë më 6 dhejtor.

dhuro.png

Article Logic
Execution time: 0.0027999877929688