INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është një ndër femrat më SEKSI, por shihni si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme, kur se njihte as Fero! [FOTO]

Sot është një ndër femrat më SEKSI, por shihni si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme, kur se njihte as Fero! [FOTO]

Publikuar më: 20:27 15-10-2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësite saj në Instagram.

Së fundmi, Arbenita është bërë pak nostalgjike dhe ka publikuar një foto të disa viteve më parë, kur ishte një adoleshente 16-vjeçare me po të njëtat tipare.

Epo duket fare mirë se Arbenita ka qenë gjithmonë e njëjta bukuroshe.

ad.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034348964691162