INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është shumë seksi, por Arbenita po vuan këtë problem në pamjen e saj dhe s'ka komplekse ta tregojë! [FOTO]

Është shumë seksi, por Arbenita po vuan këtë problem në pamjen e saj dhe s'ka komplekse ta tregojë! [FOTO]

Publikuar më: 20:12 06-10-2019

Kur bëhet fjalë problemet në fytyrë, vajzat gjithmonë ankohen edhe për gjënë më të vogël. Por mesa duket edhe modelet e kanë një problem të tillë. Arbenita Ismajli na tregoi para pak ditësh se po vuan nga aknet.

Përmes një fotoje të postuar në rrjetin e saj instagram, ku numëron ndjekës të shumtë, ajo dukej e shqetësuar mbi pamjen e jashtme. “Zot mi hiq puçrat në fytyrën time që se di pse kanë dalë”,-shkroi ajo bashkëngjitur fotos.

Ndërkohë që edhe tani që po shkruajnë, Arbenitës nuk i kanë ikur puçrrat dhe dëshpërimin e tregoi sërish në instastory me anë të një videoje.

nita.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081381797790527
    array(1) { ["section"]=> string(109) "eshte-shume-seksi-por-arbenita-po-vuan-kete-problem-ne-pamjen-e-saj-dhe-s-ka-komplekse-ta-tregoje-foto-102636" }