INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se është ndarë nga FERO, reagon për herë të parë Arbenita: Na e…[FOTO]

U tha se është ndarë nga FERO, reagon për herë të parë Arbenita: Na e…[FOTO]

Publikuar më: 13:14 25-09-2019

Mungesa e fotove në rrjetet sociale dhe shumë detaje të tjera ka bërë që Fero dhe Arbenita të përfliten për një ndarje të mundshme. Prej disa kohësh si kemi parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe`së fundmi Fero lajmëroi se është shpërngulur në Berlin ku tani e tutje do të jetojë dhe do të ndërmarrë veprimtarinë muzikore.

Por si është marrëdhënia me Arbenitën? Teksa reperi postoi një foto me lajmërimin e shpërnguljes në Berlin dhe firmosjen e një kontrate të re, modelja ka reaguar duke i shuar dhe zërat për ndarje. Modelja ka lënë një koment të tipit ‘Urime na e zbardhe fytyrën’, duke treguar se ajo është krenare për të dashurin e saj dhe për arritjet e tij.

av.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068900585174561
    array(1) { ["section"]=> string(79) "u-tha-se-eshte-ndare-nga-fero-reagon-per-here-te-pare-arbenita-na-e-foto-102422" }