INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Arbenita pozon në mënyrë atraktive në pishinë, por si do reagojë Fero kur ta shikojë këtë postim?! [FOTO]

Arbenita pozon në mënyrë atraktive në pishinë, por si do reagojë Fero kur ta shikojë këtë postim?! [FOTO]

Publikuar më: 13:55 04-09-2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e showbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut.

Emri i saj u bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

c77561a5b0b86c5a0a9f93330ba7d8f7.jpg

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet brenda një pishine në të cilën shfaqet provokuese.

Modelja pozoi nga pishina në të cilën po relaksohej, ndërsa foton e ka lënë vetëm me ngjyra bardhë e zi.

Fotoja e saj mori komente pozitive dhe pëlqime të panumërta në Instagram, ku u komplimentua edhe për bukurinë e saj natyrale.

auto_yuyui1567599222.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033960342407227