INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morena Taraku ekspozon të pasmet e saj bombastike me një mesazh thumbues, por për kë e ka vallë?! [FOTO]

Morena Taraku ekspozon të pasmet e saj bombastike me një mesazh thumbues, por për kë e ka vallë?! [FOTO]

Publikuar më: 15:27 04-09-2019

Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën private.

Ajo ndiqet nga shumë fansa në rrjetet sociale të cilët i mban të përditësuar vazhdimisht me foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria ku tregon jetën luksoze që bën.

rrr.jpg

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shfaqet me bikini e cila ekspozon format e trupit perfekte, por më shumë vë në pah të pasmet e saj bombastike, e cila ka lënë një mbishkrim:

"Shumë SEKSI për të".

yuyu-1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033590793609619