INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Operacione? Morena Taraku publikon këtë foto, por fansat ''e masakrojnë'': Nuk njihesh më, je bërë si…[FOTO]

Operacione? Morena Taraku publikon këtë foto, por fansat ''e masakrojnë'': Nuk njihesh më, je bërë si…[FOTO]

Publikuar më: 17:41 25-08-2019

Këngëtarja e njohur Morena Taraku ka publikuar së fundmi një foto me një mace, ku thotë se preferon të zgjedhë kafshët para njerëzve. Por pavarësisht mesazhit, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është fytyra e këngëtares. Fansat kanë vënë re një ndërhyrje në hundë dhe e kanë masakruar me komente.

View this post on Instagram

OVER PEOPLE I CHOOSE ANIMALS

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 

Shumica i thonë që je bërë si Michael Jackson, ndërsa disa të tjerë i thonë që nuk njihesh më. Madje ka edhe nga ata që me humor i shkruajnë se edhe macja duket e trembur prej hundës së saj.

Këngëtarja ka preferuar të mos reagojë ndaj këtyre mesazhe, duke i kaluar në heshtje.

borini.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0034389495849609