INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po tani çfarë ndodhi, një e tretë mes saj dhe Feros?! Nxehet keq Arbenita Ismajli: Laje gojën para se…[FOTO]

Po tani çfarë ndodhi, një e tretë mes saj dhe Feros?! Nxehet keq Arbenita Ismajli: Laje gojën para se…[FOTO]

Publikuar më: 15:29 27-08-2019

Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të komentuar në media dhe shpesh vendosen në qendër të tyre. Pavarësisht se janë të dashuruar ‘kokë e këmbë’ ata kalojnë kriza të vogla mes tyre dhe e fundit ishte pasi hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, ndërsa më pas vetëm Fero ndiqte modelen dhe ajo jo.

Ndërkohë që tashmë siç duket lidhja e tyre është konsoliduar pasi Arbenita e ndjek në Instagram dhe këto ditë kanë publikuar foto bashkë në rrjetet sociale.

Por neve na çuditi një foto që postoi Arbenita e cila bashkëngjitur imazhit të saj, shkroi: Mbylle! Laje gojën para se të flasësh për mua”.

Për kë ta ketë patur vallë?

kat.png

Article Logic
Execution time: 0.0072641372680664